GİZLİ HAZİNE HARİTAM= RİMEL SKALAM

Makyaj malzemesinin her türlüsüne bayılan bir kadın olarak, biliyorum ki herhangi bir marka uzmanının tavsiye ettiği üründen memnun kalmışlığım çok azdır. Bu nedenle kendim zaman içinde neredeyse her markanın her ürününü aldım. Bu arada bende ki bu radikal çözüm uzmanlığının farkına varmışsınızdır 🙂 Burada benim gibi tüm kadınlar için, bütçenizi yaralamadan ve diğer ürünlerde aklınız kalmadan deneyimlerimin hepsini sizinle paylaşmak istiyorum.

İlk olarak rimellerden başlayalım ;

1- Bobbi Brown- Extreme Party: Kirpikleri ağırlaştırmayan, yoğunluk veren ama beklentiniz takma kirpik etkisiyse, beklentinizi karşılıyor diyemem.

2- Chanel- Intimitable Intense Mascara: Yoğuluktan çok tek tek kirpik görünümü sağlayan bir ikincisini almadığım mascara

3- Chanel- Intimitable Intense Mascara: Az yoğunluk fakat topaklanma ve rahatsızlık hissi yaratmayan yine ikincisini almayacağım bir ürün

4- Chanel- Le Volume De Chanel: Chanel elitliğini kutusunda yansıtan, yoğunluk için aldığım Chanel maskaralar arasında en iyisi, sanırım bu üründen toplam 3 tane almıştım, yalnız çok çabuk bitiyor ve diğer markaların arasında zirveye oturuyor diyemem.

5- Yves Rocher- Vertige Longueur: Günlük kullanım için güzel bir rimel, topaklanma yapmıyor ve kirpiklerinizi ayırarak tek tek görünen kirpiklere sahip oluyorsunuz.

6- Estee Lauder- Little Black Primer: Rimel özelliği çok az olmakla beraber besleyici özelliği olan bir alt baz gibi düşünebilirsiniz.

7- Sisley- So Intense: İncecik fırçası ve besleyici vitaminleri barındıran özelliğiyle günlük kullanım için uygun, fiyatı diğerlerine gore daha yüksek güzel bir mascara ama  favori değil.

8- Mac- In Extreme Dimension 3D Lash: Yoğunluk sağlayan bir rimel ama en iyisi asla diyemem.

9- Lancome-Hypnose Doll Eyes: Kirpiklerinizde yeni ağlamışsınız etkisi yaratan bi kutudan fazlasını kullanmadığım rimel.

10- Dior- Pump N Volume: Dior un yeni maskarası, diğer maskaralar arasında, dior black out ve sadece too faced better than sex mascarasıyla kapışabilir, yoğunluk beklentinizi sonuna kadar karşılayacağına inandığım rakiplerinin en iyisi, zirvede.

11- Dior-Show Extase: Kirpiklerde ağlamışsınız etkisi bırakan daha çok tek tek ayrık kirpik görüntüsü veren rimel.

12- Dior- Black out: Dior Pump N Volume çıkana kadar en iyi yoğunluk ve uzunluk veren maskaraydı diyebilirim, yalnız deneyecekseniz kesinlikle waterproof olanından almayın, kirpikleriniz çıkar, black out kirpiklerinizden çıkmaz J

13- Too faced- Better than sex: Türkiye’de çok yeni, dinamik, bol uzunluk ve yoğunluk özelliğiyle kesinlikle favorilerimden bu rimel. Hem kirpikte ağırlık hissine sebep olmuyor, hem de yoğunluk ve uzunluk beklentinizi sonuna kadar karşılıyor.

14- Estee Lauder- Extreme Black: Yoğunluk istenince akla gelenlerden fakat, topaklanma gibi bir problemi olması sebebiyle beni düşündüren rimellerden.

Lancome-Hypnose Doll Eyes, Dior-Pump n Plump, Dior-Show Extase, Dior-Black Out, Estee Lauder- Extreme Black

Chanel- Intimitable Intense Mascara, Chanel- Intimitable Intense, Chanel- Le Volume De Chanel, Yves Rocher- Vertige Longueur, Estee Lauder- Little Black Primer, Sisley- So Intense, Mac- In Extreme Dimension 3D Lash, Lancome Hypnose Doll Eyes

Yazar: fashions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir