BOBBİ BROWN’ DAN JAPON ADZUKİ FASULYESİ TOZUNDAN PEELİNG

   Peeling ürünlerini, cildime verdiği o yumuşak ve arınmış hissinden dolayı çok seviyorum. Ama hem el, hem ayak, hem dudak, hem yüz için ayrı ayrı kullanmak yerine ben Bobbi Brown’ un japon adzuki fasulyesi tozundan oluşan ince granüllü peelingini keşfettim.

Küçük cam bir kavanoz içinde olan peelingi, ister yüz temizleyicimle, ister suyla karıştırarak kullanıyorum. hatta bazen Hindistan cevizi yağı ile birleştirerek harika bir peeling yapıyorum. Ben bu ürünü özellikle dudaklarım için kullanıyorum. Sürekli kuruluk problemi yaşadığım için dudaklarımda soyulma ve pütür pütür bir görünüm oluyor. Bu yüzden zaman zaman ruj bile kullanamaz hale geliyorum. İşte böyle zor zamanlarımda keşfettiğim bu üründen bu sebeple çok memnun kaldım.

Bu peelingi gün aşırı su ile karıştırıp yaptığımda dudaklarımda renklenme ve pürüzsüzlük oluyor. Tabi ardından nemlendirici şart. Ellerime ve yüzüme de denediğimde yine aynı şeklide memnun kaldım. O kadar güzel bir dokusu var ki suyla birleşince lapa gibi bir kıvam alıyor ve asla diğer  sert granüllü peelingler gibi acıtıp, cilde zarar vermiyor.

Genelde doğru bilinen bir yanlış: peeling ne kadar büyük ve sert olursa o kadar güzel temizliyor. Aslında bu cildimi tahriş etmekten ve çizmekten başka hiç bir şey yapmıyor. Bence cildimize böyle bir eziyet etmemeliyiz.

Ben bu ürünü çok yönlü kullanıma uygun olduğunu düşündüğüm ve dokusundan memnun kaldığım için severek kullanıyorum. Ürünü yaklaşık 8 aydır kullanıyorum ve hala yarısına bile gelmedi. Miktar olarak da baya göz doyurucu bence. Bu ürünü uzun süredir kullanıp deneyimlediğim de için sizinle paylaşıyorum. Denemek isteyenler umarım memnun kalırsınız. Yorumlarınızı bekliyorum.

Yazar: fashions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir