YAĞLI CİLTLER DE NEDEN YAĞ KULLANMASIN Kİ

Yağlı ciltle ilgili her zaman yağdan kaçmaları gerek diye net bir düşünce vardır. İşte clarins bu düşünceyi bu ürünüyle silip atıyor.

Yağlı ciltlerde parlama, sivilce ve siyah nokta gibi cilt problemlerini onarmayı ve kontrol altına alıp nem vermeyi vaat eden bu yağı merak edip bende denedim.

Kokusu dışında çok memnun kaldığım bir ürün. Sürdüğümde yüzümde ağırlık hissettirmiyor ve  asla yapış yapış olmuyor. Bir süre sonra tüm yağ uçuyor ve sadece yüzde bıraktığı hissi hissediyorsunuz, yumuşacık bir cilt. Cildim yağlı olduğu için bugüne kadar tüm nemlendiricilerimi oil-free seçmeye özen gösterdim, fakat söz konusu Clarins olduğu için deneme amaçlı aldım.Kullandığım süre boyunca kaşıntı, yağlanma ve sivilcelenme ile karşılaşmadım.

Ben bunu temiz cilt üzerine, tonikten sonra, nemlendirici olarak ve tampon hareketlerle uyguluyorum. 1-2 damla kesinlikle fazlasıyla yetiyor. Ürün %100 dogal bitkisel özlerden oluşmasından  dolayı ışık alan bir yerde bulundurmamanızı tavsiye ederim. Ürün normalde gece ve gündüz kullanıma uygun ama ben sadece geceleri kullanmayı tercih ediyorum. Gündüz kullanmama sebebim, kokusunun çok keskin olması. Bir süre sonra uçuyor fakat ben yinede gece daha verimli ve kullanışlı olduğu düşüncesindeyim.

Ürünün esas mantığı vücudun içeriden ürettiği yağı dışarıdan bir yağ ile dengelemesi ve kontrol altına alması. Ben severek kullanıyorum. Bilirsiniz ki yağlı ciltlerin cildine süre ürün seçmeleri çok zor. Ayrıca fiyatına göre çok uygun ve bir o kadar da uzun süre giden bir ürün. Kesinlikle benim gibi cildi yağlı olan herkese öneriyorum:)

Yazar: fashions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir